sipka
stem

O spoločnosti

Sídlo firmy STEM Slovakia s.r.o. je v Bratislave, kde máme aj sklad náhradných dielov a servisné pracovisko. Výrobca zariadení firma STEM d.o.o. má sídlo v Novej Gorici v Slovinsku, kde naše otryskávacie stroje kompletne navrhujeme, projektujeme a vyrábame. Okrem hlavného sídla a výroby v Novej Gorici má firma STEM d.o.o. ďalšie dva výrobné závody. Závod v Tolmine, kde sa vyrábajú menšie štandardné stroje a výrobný závod v Čakovci (Chorvátsko), kde sa vyrábajú stroje najväčších rozmerov.

Zistite viac
sipka

Naše
otryskávacie stroje

Dodávame a vyrábame otryskávacie stroje rôznych typov a veľkostí v štandardnom prevedení, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Špecializujeme sa tiež na výrobu atypických otryskávacích strojov na mieru, ktoré môžu byť umiestnené samostatne, alebo môžu byť zaradené do automatickej výrobnej linky. Náš program zahŕňa tieto typy otryskávacích strojov.

Oblasti využitia našich
otryskávacích strojov

Vzhľadom na to, že náš program zahŕňa všetky typy otryskávacích strojov s metacími kolesami (turbínami), kde abrazívny materiál je vrhaný odstredivou silou z metacieho kolesa (turbíny) na otryskávané diely, a tiež otryskávacích strojov s tryskami (dýzami), kde abrazívny materiál je vrhaný tlakovým vzduchom cez trysku (dýzu) na otryskávané diely, majú naše otryskávacie stroje veľmi široké využitie v rôznych oblastiach priemyslu. Najčastejšie využitie je v nasledovných oblastiach.

ZLIEVARNE
A HLINIKARNE

obsah pripravujeme

KOVÁČNE

obrsah pripravujeme

HUTNÝ PRIEMYSEL

obsah pripravujeme

MIKROKOVANIE
(Shot peening)

obsah pripravujeme