Základné informácie

Firma STEM Slovakia s.r.o. pôsobí v oblasti otryskávacích technológií už od roku 1991 a zaraďuje sa medzi významného dodávateľa otryskávacích zariadení ako aj kompletných riešení ( liniek ) na predpovrchovú úpravu materiálov. Navrhneme Vám optimálne riešenie, vypracujeme podrobnú cenovú a technickú ponuku, zabezpečíme výrobu a dodávku s montážou a poskytneme Vám kompletný servis ako aj dodávky náhradných dielov.

Spoločnosť STEM d.o.o. bola založená v roku 1989 v Novej Gorici v Slovinsku s cieľom výroby a vývoja otryskávacích strojov s vysoko kvalitným riešením pre povrchové úpravy, ako je otryskávanie, mikrokovanie (guličkovanie, shot peening, stress peening), zdrsnenie, matovanie atď.

Sídlo firmy STEM s.r.o. je v Novej Gorici, kde sa naše otryskávacie stroje kompletne navrhujú, projektujú a vyrábajú. Okrem hlavného sídla a výroby v Novej Gorici má firma STEM s.r.o. ešte dva výrobné závody; závod v Tolmine, kde sa vyrábajú menšie štandardné stroje, a tiež závod v Čakovci (HR), kde sa vyrábajú stroje najväčších rozmerov. Viac ako 30% našich zamestnancov má vysokoškolské vzdelanie. Preto sme schopní riešiť aj tie najnáročnejšie technické a technologické postupy v oblasti otryskávania.

Vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti, predaj výrobkov firmy STEM stále rastie, najmä v dôsledku zvýšenia vývozu. Spoločnosť STEM d.o.o. vyváža viac ako 95% svojej celkovej produkcie. Z tohto dôvodu otryskávacie stroje firmy STEM fungujú takmer vo všetkých európskych krajinách a tiež mimo Európy (Ázia, Stredný východ, a pod). Naše najdôležitejšie referencie pochádzajú z najprestížnejších európskych spoločností, a tiež z najväčších zlievarní v Rusku.

Naším trvalým záujmom je spokojnosť našich zákazníkov, ktorí už majú vo svojej prevádzke otryskávacie stroje firmy STEM a tiež budúcich zákazníkov, ktorí zvažujú investíciu na kúpu otryskávacieho stroja.

onas